Четверг, 03 октября 2024

Журналдарды парақтап миллион ғажайып білейік!

Еңбек, шығармашылық, талант-біздің "Балаларды қолдау орталығы" қызметінің үш маңызды құрамдас бөлігі, мұнда әр күн бұрынғыға ұқсамайды. Біздің кітапхана да оқырмандар аясын кеңейтуде, кітапханамыздың тұрақты келушілері -7 топтың тәрбиеленушілері (қиын өмірлік жағдайға тап болған балалар), әрине, бейімделу және әлеуметтену жолы жылдам емес, бірақ балалар кітапханаға "Өмір сүр, кітап" акциясына қатысып, қуана-қуана келеді, кітаптарды жөндеу, қарындаштарды ұштау бойынша көмек көрсетіп,  конкурстар, викториналар қатысады, оларға бәрі қызықты. "Непоседа", "3/9 патшалық" журналдары, оқылған ертегілер, қаралған мультфильмдер туралы оқу және пайымдау ерекше рөл атқарады.
Үлкен қызығушылық әлеміне қош келдіңдер!

Ты журналы полистай - миллион чудес узнай!

Труд, творчество, талант - три важных составляющих деятельности нашего «Центра поддержки детей», где каждый день не похож на предыдущий. Наша библиотека тоже расширяет круг читателей, постоянными посетителями нашей библиотеки стали воспитанники 7 группы (ребята, которые оказались в трудной жизненной ситуации), конечно же, адаптация и социализация путь не быстрый, но ребята с удовольствием приходят в библиотеку, принимая участие в акции «Живи, книга». Они выполняют работы по мелкому ремонту книг, карандашей и так далее... Мы проводим конкурсы, викторины, нам интересно всё. Особую роль занимают журналы «Непоседа», «3/9 царство», чтение и рассуждение о прочитанных сказках, о просмотренных мультфильмах.
Добро пожаловать в мир больших увлечений!