Четверг, 26 сентября 2024

Болашақ туралы сөйлесейік

"Болашақ туралы сөйлесейік" мамандықтар хит шеруі
            Балаларды қолдау орталығының тәрбиеленушілері Рудный қаласының орталық кітапханасына барды, онда "Болашақ туралы сөйлесейік" атты танымдық-қызықты іс-шара өтті. Кездесу зияткерлік ойын-жарыс форматында өтті. Екі команда "Құрылысшылар" мен "Кеншілер" (1 және 3 топтардың тәрбиеленушілері) интеллектуалды жекпе-жекте бақ сынасты. "Кеншілер" командасы жеңіске жетті.
           Мамандықтар шеруіне ребус конкурстарының циклі, кәсіптер әліпбиі және т.б. кірді. Балалардың алдында "Мен кім боламын?» деп сұрақ қоятын, мектепте оқуды аяқтайтын күн жақындап келеді.
       Балаларды қолдау орталығының әкімшілігі Орталық кітапхана қызметкерлеріне,  Кремер Ирина Михайловна алғыс білдіреді.

«О будущем своем поговорим» хит парад профессии
             Воспитанники Центра поддержки детей посетили Центральную библиотеку города Рудного, где прошло познавательно-увлекательное мероприятие «О будущем  своем поговорим». Встреча прошла в формате интеллектуальной игры-соревнования. Две команды «Строители» и «Шахтеры» (воспитанники 1 и 3 групп) состязались в интеллектуальной схватке. Победила команда «Шахтеров».
           В хит парад профессии входит цикл конкурсов ребусов, азбука профессии и т.д. Ребята расширили своё представление об огромном многообразном мире профессий. Придет день, когда закончится учеба в школе, и перед ребятами встанет выбор «Кем же мне стать?»
       Администрация Центра поддержки детей благодарит сотрудников Центральной библиотеки, в лице Кремер Ирины Михайловны.