Вторник, 24 сентября 2024

"Рудный меридианы" әдеби бірлестігіне-10 жыл!

Біздің тәрбиеленушілер Рудный қаласының орталық кітапханасына барды, онда Рудный ақындарымен кездесу кеші болды. Бұл күні біздің сүйікті ақындарымыз "Рудный меридианы" әдеби бірлестігінің мерейтойын атап өту үшін жиналды . 10 жыл көп пе, аз ба? Көптеген кітаптар, поэзия жинақтары мен таң қалдыратын шығармаларды осы жылдар ішінде бірлестік мүшелері жазған. "Балаларға көмек көрсету орталығының" тәрбиеленушілері көптеген жылдар бойы ақындармен дос, бірге іс-шаралар, кездесулер өткізіп, ақындар бізге беретін жаңа кітаптармен танысып келеді. Кездесу өте қызықты өтті. Біздің авторлардың шығармалары оқылды,  гитарамен ән шырқалды. Біздің тәрбиеленушілер де ақындарды мерейтойымен құттықтап, өлеңдерін оқыды, гүлдер мен кәмпиттер табыстады, ал бірлестік мүшелері балаларымызға кәмпиттер мен торттардан дәм татқызды. Барлығы өте риза болды. Бұл кездесу барлығының жүрегінде жақсы естеліктер мен поэзиямен дос болуды жалғастыруға деген ұмтылыс қалдырды.

Литературному объединению «Рудненский меридиан»-10 лет!
Воспитанники Центра поддержки детей посетили центральную библиотеку города Рудного, где прошла встреча с рудненскими поэтами. В этот день наши любимые поэты собрались , чтоб отметить юбилей своего   литературного объединения  «Рудненский меридиан» . 10 лет-это много или мало? Много книг, сборников стихов и завораживающих произведений было написано  членами объединения за эти годы. Наши воспитанники «Центра помощи детям» уже много  лет дружат  с поэтами, проводят  вместе  мероприятия, встречи, знакомятся с новыми книгами, которые дарят нам поэты. Встреча прошла очень интересно. Были прочитаны произведения наших авторов, все пели песни под гитару. Наши воспитанники тоже поздравили поэтов с юбилеем, прочитали свои стихотворения. вручили цветы и конфеты, а члены объединения угостили  наших ребят конфетами и тортами. Все были очень довольны. Эта встреча оставила в душе всех  хорошие воспоминания  и желание и дальше дружить с поэзией.