Понедельник, 22 апреля 2024

Балалық шақтың кітап кемпірқосағы

«Оқуға құштар мектеп – оқуға құштар ұлт»  жобасы аясында балалар мен жасөспірімдер кітабының апталығы-оқуды ұнататындардың барлығын біріктіретін жыл сайынғы іс - шара өтті.
Ағылшын жазушысы Марк Твеннің туғанына 189 жыл толуына орай балалар "Том Сойер" әңгімесін оқыды, көрді. Кітапханашы жазушының өмірбаянымен таныстырды. Викторина сұрақтарына қызу жауап бере отырып, балалар шығарма туралы өз білімдерін көрсетті.
Кіші топтардың тәрбиеленушілері үшін "Карлик Нос" ертегісін тамашалай отырып, Пушкин, Гауф, Андерсен ертегілері бойынша кітап викторинасы өткізілді. Балалар өздерінің ертегілерінің сүйікті кейіпкерлері туралы әңгімелеп, сүйікті шығармаларынан үзінділер оқыды.

Книжная радуга детства.
        В рамках проекта «Читающая школа - читающая нация» прошла неделя детской и юношеской книги-ежегодное мероприятие объединяющее как детей, так и взрослых- всех, кто любит читать.
К 189-летию со дня рождения английского писателя Марка Твена ребята посмотрели и прочитали повесть «Том Сойер». Библиотекарь познакомила с биографией писателя. Оживленно отвечая на вопросы викторины, ребята показали свои знания о произведении.
Для воспитанников младших групп была проведена книжная викторина по сказкам Пушкина, Гауфа, Андерсена, с просмотром сказки «Карлик Нос». Ребята с оживлением рассказывали о любимых героях своих сказок и читали отрывки из своих любимых произведений.