Четверг, 11 апреля 2024

"Пушкин туралы балаларға"

Биыл 6 маусымда Александр Сергеевичке 225 жас толады. А.С.Пушкиннің шығармалары әлемнің 210 тіліне аударылғаны белгілі. Олардың арасында Ахмет Байтұрсыновтың аудармасындағы балалар ертегілері де бар:"Алтын әтеш туралы ертегі". Біздің орталықтың тәрбиеленушілері А.С. Пушкиннің "Алтын әтеш туралы ертегісі" деректі фильмін тамашалады. Балалар ертегіні көргеннен кейін А.С. Пушкиннің ертегілері туралы өз пікірлерін жандана айтты, жақсылық әрқашан марапатталады, ал жамандық жазаланады, батыл және адал жеңеді, ақиқат әрқашан жеңіске жетеді.

«Детям о Пушкине»
         В этом году 6 июня Александру Сергеевичу исполнится 225 лет. Известно, что произведения А.С. Пушкина переведены на 210 языков мира. Среди них и детские сказки в переводе Ахмета Байтурсынова: «Сказка о золотом петушке». Воспитанники нашего центра посмотрели документальный фильм А.С. Пушкина, «Сказку о золотом петушке». Ребята по окончании просмотра сказки, оживленно высказывали свое мнение о сказках   А.С. Пушкина, что добро будет всегда вознаграждено, а зло наказано, смелый и честный победит, правда всегда восторжествует.