Понедельник, 01 апреля 2024

"Көңілді бастаулардың"

ССКӨБ АҚ жастар қозғалысы біздің балаларымыз үшін "Горняк" спорт кешенінде көңілді старттар өткізді, жарыстарда "достық" жеңіске жетті. Барлық балалар жағымды эмоциялар мен естелік сыйлықтар алды. Жарыс соңында шай кеші ұйымдастырылды.
"Көңілді бастаулардың" негізгі мақсаттары: балаларды спорттық жарыстарға белсенді қатысуға тарту; қозғалыс дағдыларын, күшін, ептілігін, төзімділігін жетілдіру; жағымды эмоцияларды, өзара көмек, достық сезімдерін дамытуға ықпал ету. ССКӨБ АҚ әкімшілігі мен @jastar_ligasy_iron белсенді жастарына үлкен алғысымызды білдіреміз.

Молодежное движение от АО ССГПО провели для наших детей веселые старты в спорт комплексе «Горняк», в соревнованиях победила дружба. Все ребята получили заряд положительных эмоций и памятные подарки. В конце соревнований устроили чаепитие.

Основные цели «Весёлых стартов»: привлечь детей к активному участию в спортивных соревнованиях; совершенствовать двигательные умения и навыки, силу, ловкость, выносливость; способствовать развитию положительных эмоций, чувства взаимопомощи, дружбы. Большая благодарность администрации и активной молодежи АО ССГПО
@jastar_ligasy_iron